Služby

Pomůžeme vám efektivně a včas přeměnit nápad v úspěšný projekt. Nabízíme dlouhodobé zkušenosti se zpracováváním projektových žádostí, orientaci v dotačních titulech nebo praxi s organizací výběrových řízení. Každému projektu věnujeme individuální péči a snažíme se maximálně promítnout vaše představy do skvělého výsledku.

Poradíme

Máte v hlavě nápad a nevíte, jakou má šanci na úspěch při získávání peněz z grantových titulů? Zeptejte se nás zcela nezávazně a zdarma. Všechno probereme, pomůžeme vám najít vhodnou dotační výzvu a věříme, že společně najdeme způsob, jak nápad proměnit ve skutečnost.

Pohlídáme

Zakládáme si na tom, že veškeré projekty skutečně řídíme. Dokumentujeme všechny kroky a neustále hledáme jednodušší a efektivnější způsoby, jak řešit administraci. Šetříme váš čas, energii a v konečném důsledku i prostředky. U všech projektů vzniká „živá dokumentace“.

 

Postaráme se

Vyznáme se v administrativě projektových žádostí. Díky tomu pro vás můžeme připravit „na klíč“ kompletní proces výběrového řízení (dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek). Včetně cizojazyčného zpracování zadávací dokumentace, konceptu smluv nebo účastí zahraničních dodavatelů.