O Gatemě

Gatema je od ledna 2017 akciovou společností. Než se z ní stala vysoce moderní firma se čtyřmi divizemi, s více než stosedmdesáti zaměstnanci a vynikajícími obchodními výsledky, musela projít dynamickým vývojem.

Historie firmy

Dnes již plně etablovaná a respektovaná Gatema byla založena v roce 1992 (dříve pod názvem CEA Product, s.r.o.) jako firma se zahraniční kapitálovou účastí dvěma zaměstnanci v podkroví rodinného domu v Kunštátě. V témže roce startuje spolupráci s LCS International (nyní Asseco Solutions) a vstupuje na trh s prodejem a později i vývojem informačních ERP systémů. O dva roky později, v roce 1994, Gatema kupuje technologii na výrobu jedno a dvoustranných desek plošných spojů a proniká na trh s plošnými spoji. Již v polovině devadesátých let je značka Gatema ryze česká a stává se významným hráčem na poli informačních technologií a výroby desek plošných spojů. Dnes Gatemu tvoří čtyři samostatné divize - již zmiňovaná výroba desek plošných spojů, informační a komunikační technologie, projektové a ekonomické poradenství a od roku 2014 vývoj a výroba audiovizuálních systémů s využitím internetových technologií. Tato divize získává jméno Apollon. Od roku  2016 také provozujeme vlastní školku - Gatemáček.

Prohlédněte si sídlo společnosti ve 3D.

Představenstvo Dozorčí rada

Společným cílem všech divizí Gatemy je z dobrých věcí dělat skvělé. Jinými slovy, kromě oborových znalostí přidávat zákazníkům vždy něco navíc: nadšení, empatii a inovativnost.

Hodnoty společnosti

 

PRVOTŘÍDNÍ KVALITA

V Gatemě pracují lidé, kteří nejenže rozumí své práci, ale vkládají do ní něco navíc: nadšení, empatii a inovativnost. Především proto je kvalita všech našich výrobků a služeb více než dobrá: je skvělá. Věříme, že spokojenost zákazníka pramení z naší schopnosti naslouchat jeho potřebám, mít pro něj pochopení a vnímat jej jako partnera.

 

RYCHLOST

Jedním z klíčových poznávacích znamení Gatemy je rychlost. Naší konkurenční výhodou je schopnost poskytovat služby a dodávat výrobky v extrémně krátkých termínech. To vše díky kvalitnímu zázemí, práci v týmech a systému zpracování zakázek.

 

INVENCE

Nechodíme po vyšlapaných cestičkách. Naopak. Ke každému zákazníkovi přistupujeme neotřele a hledáme pro něj netradiční řešení. Jedině tak jsme pro něj přínosem, který mu pomůže dělat úspěšný byznys.
 

ČESTNOST

Nehoníme se pouze za obraty a zisky. Naše největší bohatství vnímáme v dlouhodobých a přátelských vztazích s našimi zákazníky. Velký důraz proto klademe na čestnost, slušnost a etiku chování všech našich zaměstnanců.

 

DIALOG A OSOBNÍ PŘÍSTUP

Osobní vztahy se zákazníky nelze navázat od počítače nebo formou monologu. V DNA Gatemy je obsaženo trpělivé naslouchání a uplatňování vzájemného dialogu. Pak jsme schopni navrhnout optimální řešení. Také proto klademe velký důraz na intenzivní komunikaci se zákazníky.

 

TÝMOVÁ PRÁCE

Naše týmy netvoří individuální sólisti. Fungujeme jako dobře promazaný stroj. Jako tým profesionálů, kteří dokáží potlačit ego, navzájem si vyhovět a kooperovat. Věříme, že každý zaměstnanec má svůj podíl na celkovém úspěchu společnosti Gatema.


Podporujeme

 

Jsme nesmírně hrdí na svůj region a cítíme k němu - jako poměrně významný komerční subjekt - zodpovědnost. Také proto podporujeme celou řadu místních projektů a organizací s přesahem do sociální, kulturní i sportovní oblasti:

Sociální oblast

Děti patří domů
Hostitelská péče pro děti z dětských domovů a podpora pěstounské péče
www.detipatridomu.cz

Oblastní charita Blansko
Komplex sociálních služeb Betany Boskovice
www.blansko.charita.cz


Sport

Vísecká desítka
Běh o putovní pohár starosty obce Vísky u Letovic - memoriál ing. Jiřího Přichystala www.viseckadesitka.cz


O putovní pohár DDM Boskovice
Šachové turnaje pořádané DDM, které jsou zaměřeny na mladé šachové naděje šachové turnaje


Kultura

Festival pro židovskou čtvrť Boskovice
www.boskovice-festival.cz


Vzdělání

Podpora on-line vzdělávání E-Academia
E-Academia je nová vzdělávací platforma zaměřená na e-learning. Tento projekt zprostředkovává vzdělání v oblasti matematiky, zaměřené především na středoškolskou problematiku, formou video-kurzů. 
www.e-academia.cz