O Gatemě

Víme, jak dělat dobré věci skvěle

Prvotřídní kvalita, rychlost, invence, čestnost, osobní přístup a týmová práce – to jsou hodnoty, které jsme si už před lety vzali za své. A nejspíš jsme udělali dobře, protože dnes se naše společnost může opřít o dlouholetá partnerství, špičkové produkty a řešení a velmi dobrý tým, který tvoří téměř dvě stovky zaměstnanců.

I díky tomu se nám daří každý rok růst. Dokonce tak, že jsme před nedávnem změnili také strukturu Gatemy. Místo akciové společnosti jsme se stali holdingem, do kterého spadají samostatné právní subjekty. Chceme být ještě flexibilnějším a ochotnějším partnerem a dopřát vám kromě mimořádného know-how také těžko měřitelný dobrý pocit ze vzájemné spolupráce.

 

 

Historie firmy

Gatema byla založena v roce 1992 pod názvem CEA Product, s.r.o. v podkroví rodinného domu v Kunštátě. Její první aktivitou je spolupráce s LCS International (nyní Asseco Solutions) a prodej a vývoj informačních ERP systémů. O dva roky později kupuje technologii na výrobu desek plošných spojů a postupně se stává stále významnějším českým hráčem na poli informačních technologií a respektovaným evropským výrobcem desek plošných spojů. Od roku 2016 provozujeme také vlastní školku s názvem Gatemáček.

Prohlédněte si sídlo společnosti ve 3D.


Společným cílem všech divizí Gatemy je z dobrých věcí dělat skvělé. Jinými slovy, kromě oborových znalostí přidávat zákazníkům vždy něco navíc: nadšení, empatii a inovativnost.

 

Respekt k regionu

Po celou dobu se snažíme také být také společností, která má velký respekt k regionu, v němž působí. Proto podporujeme celou řadu místních projektů a organizací s přesahem do sociální, kulturní i sportovní oblasti:


Sociální oblast

Děti patří domů
Hostitelská péče pro děti z dětských domovů a podpora pěstounské péče
www.detipatridomu.cz

Oblastní charita Blansko
Komplex sociálních služeb Betany Boskovice
www.blansko.charita.cz

Kultura
Festival pro židovskou čtvrť Boskovice
www.boskovice-festival.cz