Servisní technik a konzultant systému Apollon - Brno

Pracovní náplň:

  • Zajišťování servisu a instalací zdravotnické IT techniky (Mac mini) v nemocnicích, vyšetřovnách a dalších zdravotnických zařízeních,
  • poskytovaní informací servisního charakteru a zákaznické podpory,
  • provádění oprav u zákazníka, případné naložení a odvoz přístrojů,
  • konzultace návrhu řešení u zákazníka,
  • spolupráce s výrobou (případná výpomoc výrobě) a vývojovým týmem.

Požadujeme:

  • Obecné technické znalosti a přehled v moderních IT technologiích,
  • manuální zručnost,
  • schopnost komunikace se zákazníky, slušné vystupování,
  • samostatnost, pečlivost a úspěšné dokončování zakázek,
  • angličtina - aktivně,
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič a ochota cestovat (ČR a Slovensko),
  • časová flexibilita a zodpovědnost,
  • znalost práce s PC (MS Office 365/Cloud).

Výhodou:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru,
  • vyhláška 50, par. 6,
  • zkušenost se servisem technologií (IT, komunikační technologie, …).

Nabízíme:

  • Možnost odborného růstu a seberealizace,
  • řadu benefitů (5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, 2 sick days, pracovní dobu 7,5 hod denně - tj. kratší o půl hodiny denně bez snížení mzdy, jazykové vzdělávání, profesní vzdělávání, příspěvek na dojíždění, stravenky, mobil, notebook),
  • zázemí stabilní, silné české společnosti,
  • nástup ihned nebo dle domluvy,
  • práci na hlavní pracovní poměr, plný úvazek,
  • dlouhodobou spolupráci,
  • motivující platové ohodnocení,
  • moderní pracovní prostředí a přátelský tým.
  • místo výkonu práce - Brno

Nahrát životopis

Další soubor

Osobní data z Vašeho životopisu zpracováváme za účelem výběrového řízení na konkrétní otevřenou pracovní pozici ve firmě Gatema a.s. Z právní podstaty "Oprávněný zájem" není potřeba Váš souhlas ke zpracování osobních dat. U neúspěšných kandidátů je životopis zlikvidován ihned po skončení výběrového řízení (skartace, výmaz), u úspěšných uchazečů je životopis uchován u personalisty v elektronické podobě po dobu nezbytně nutnou (6 měsíců). Po této době je životopis zlikvidován (skartace, výmaz). Vaše právo v oblasti nakládání s osobními daty uplatňujte na: info@gatema.cz nebo písemně na adrese sídla společnosti pomocí formuláře na www.gatema.cz/ke-stazeni.