Konzultant informačního systému HELIOS

Jste kreativní a činorodý člověk?

Je pro Vás přirozený kontakt se zákazníkem, bezproblémově komunikujete?

Rád cestujete a chcete využívat pracovní flexibilitu?

Hledáte stabilní společnost s důrazem na kvalitu, rychlost, čestnost, invenci, dialog, osobní přístup?

Pokud jste si na tyto otázky odpověděl/a kladně, pak je tako pracovní nabídka přímo pro vás.

Video ze života DIVIZE INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ naleznete zde

Vaše NÁPLŇ práce bude:

spolupráce na implementaci produktu u zákazníka,
zaškolování zákazníka na informačním systému,
nastavení informačního systému,
spolupráce na převodu dat,
hledání a realizace nejoptimálnějších prozákaznických řešení,
 podpora zákazníka i po implementaci produktu,
 školení uživatelů IS Helios (novinky, legislativní změny, apod.)
 spolupráce s analytiky, programátory,
 hotline.

PŘEDPOKLADEM pro tuto práci je:

 SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru,
 znalost výrobně logistických procesů firmy (nákup, obchod, TPV, výroba, kvalita, kontrola, expedice, sklady, logistika, apod.)
 praxe jako konzultant, vedoucí výroby, technolog, nákupčí,
vhodné také pro velmi šikovného a talentovaného absolventa,
 zkušenosti s velkým ERP či jeho implementací výhodou,
výborná znalost výpočetní techniky,
 korektní, vstřícné, prozákaznické vystupování,
 časová i myšlenková flexibilita,
 ochota cestovat, ŘP. sk. B,
 schopnost analyzovat, interpretovat, předávat informace,
 samostatnost, zodpovědnost, loajalitu,
 znalost jazyka SQL výhodou.

 Naše NABÍDKA pro vás:

 různorodá, zajímavá a tvůrčí práce,
 prezentace a zastupování špičkového TOP produktu na trhu,
 zázemí stabilní, silné společnosti s velkým potenciálem,
 zajímavé a motivující platové ohodnocení,
 řada benefitů (pružná pracovní doba, sick days, jazykové a profesní vzdělávání, příspěvek na dojezdnost, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, aj.)
firemní mateřská školka,
 dlouhodobá spolupráce,
 nové administrativní pracovní prostředí a přátelský tým,
 nástup ihned nebo dle domluvy.

Společnost Gatema a.s. si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.

Nahrát životopis

Nenašli jste v nabídce pozici odppovídající vašim požadavkům a přesto byste rádi pracovali ve společnosti Gatema?

Pošlete nám svůj životopis s požadavkem na uplatnění. My si jej uložíme a pokud se objeví pozice, o kterou máte zájem, budeme vás automaticky kontaktovat.

Další soubor

Zasláním svých údajů uvedených v životopise a motivačním dopise dáváte souhlas, aby společnost Gatema a.s., Průmyslová 2503/2, Boskovice, 680 01, zpracovala vaše osobní údaje pro účely spolupráce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání.