Hledáme talenty na divizi informačních systémů

Jste PROGRAMÁTOR nebo jím chcete být?

Chcete u zákazníků OBCHODOVAT informační systém?

Nebo rád komunikujete a toužíte být KONZULTANTEM?

A hledáte stabilní společnost s důrazem na kvalitu, rychlost, čestnost, invenci, dialog, osobní přístup?

Pokud jste si na tyto nějakou otázku odpověděl/a kladně, pak je tako pracovní nabídka přímo pro vás.

Video ze života DIVIZE INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ naleznete zde.

Vaše NÁPLŇ PRÁCE bude:

jako PROGRAMÁTOR budete navrhovat, tvořit, testovat a ověřovat vytvořený SW,
jako OBCHODNÍK budete řešit obchodní případy s ERP,
jako KONZULTANT budete poskytovat konzultace a spolupracovat na implementaci produktu.

POTĚŠÍ NÁS:

u PROGRAMÁTORA znalost jazyka SQL, C# nebo Delphi,
u OBCHODNÍKA jeho obchodní zkušenosti a prokazatelná obchodní praxe,
u KONZULTANTA jeho vztah k lidem, schopnost školit a předávat informace, a také ochota cestovat,
u všech pak ŘP. sk. B, flexibilní a tvořivé myšlení, základní znalost AJ bude výhodou,
a také...opravdová schopnost učit se novým věcem / postupům.

A NAŠE NABÍDKA PRO VÁS:

 zajímavá a tvůrčí práce na hlavní pracovní poměr,
 pružná pracovní doba 37,5 hod.,
 motivační finanční ohodnocení,
 přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí,
 zázemí stabilní, silné společnosti s velkým potenciálem,
 zajímavé a motivující platové ohodnocení,
firemní mateřská školka,
 řada benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, profesní vzdělávání, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, jazykové vzdělávání, příspěvek na dopravu, parkovací místa, aj.)
 nástup ihned nebo dle domluvy.

TAK NEVÁHEJTE A POJĎTE SI NÁS VYZKOUŠET!

smiley

Nahrát životopis

Osobní data z Vašeho životopisu zpracováváme za účelem výběrového řízení na konkrétní otevřenou pracovní pozici ve firmě Gatema a.s. Z právní podstaty "Oprávněný zájem" není potřeba Váš souhlas ke zpracování osobních dat. U neúspěšných kandidátů je životopis zlikvidován ihned po skončení výběrového řízení (skartace, výmaz), u úspěšných uchazečů je životopis uchován u personálního ředitele v elektronické podobě po dobu nezbytně nutnou (6 měsíců). Po této době je životopis zlikvidován (skartace, výmaz). Vaše právo v oblasti nakládání s osobními daty uplatňujte na: info@gatema.cz nebo písemně na adrese sídla společnosti pomocí formuláře na www.gatema.cz/ke-stazeni. Nevyžádané životopisy vracíme odesílateli a jsou vymazány.

Další soubor

Zasláním svých údajů uvedených v životopise a motivačním dopise dáváte souhlas, aby společnost Gatema a.s., Průmyslová 2503/2, Boskovice, 680 01, zpracovala vaše osobní údaje pro účely spolupráce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání.