30 let s vámi děláme
dobré věci skvěle.

30 let
s vámi děláme
dobré věci skvěle.

novinky

30.09.2022

Už 30 let s vámi děláme dobré věci skvěle

Gatema slaví 30 let od svého založení, a tak  přinášíme pro své zákazníky i partnery zábavný kvíz.

Otestujte si, jak dobře znáte Gatemu. Pár nevšedních dotazů z historie, ale i současnosti vám prozradí, co všechno o nás víte.  Abychom nebyli moc přísní, máme u každé z deseti otázek nabídku odpovědí, stejně tak u bonusové jedenácté. Také prozradíme, že jen jedna odpověď je správná.

Nemusíte se nijak obávat, kvíz vám zabere jen chviličku. Ani se nestrachujte, že bychom vás plísnili, když nebudete mít plný počet bodů. Kvíz je anonymní a můžete ho opakovat stále dokola. Třeba vás pobaví a možná se o nás dozvíte něco, co jste dosud nevěděli.

Pěknou zábavu s Gatema kvízem.  

Všechna volná pracovní místa

Nahrát životopis

Další soubor
Zasláním svých údajů uvedených v životopise a motivačním dopise dáváte souhlas, aby společnost Gatema a.s., Průmyslová 2503/2, Boskovice, 680 01, zpracovala vaše osobní údaje pro účely spolupráce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání.

Osobní data z Vašeho životopisu zpracováváme za účelem výběrového řízení na konkrétní otevřenou pracovní pozici ve firmě Gatema a.s. Z právní podstaty "Oprávněný zájem" není potřeba Váš souhlas ke zpracování osobních dat. U neúspěšných kandidátů je životopis zlikvidován ihned po skončení výběrového řízení (skartace, výmaz), u úspěšných uchazečů je životopis uchován u personalisty v elektronické podobě po dobu nezbytně nutnou (6 měsíců). Po této době je životopis zlikvidován (skartace, výmaz). Vaše právo v oblasti nakládání s osobními daty uplatňujte na: info@gatema.cz nebo písemně na adrese sídla společnosti pomocí formuláře na www.gatema.cz/ke-stazeni.