novinky

11.01.2021

Gatema Medical distributorem medicínských počítačů a monitorů ACL pro ČR a SR

S příchodem roku 2021 rozšiřuje Gatema Medical s.r.o. své produktové portfolio o zdravotnické PC a monitory německé značky ACL. Společnost ACL GmbH se sídlem a výrobním závodem v Markkleebergu nedaleko Lipska a s pobočkami v USA a v Hongkongu má vice než dvacetiletou zkušenost s vývojem a výrobou IT zařízení a v poslední dekádě se specializuje právě na oblast zdravotnictví. Jde o jednoho z předních výrobců zdravotnické IT techniky a to nejen na německém trhu, ale i v globálním kontextu, kde prodej probíhá přes vlastní distributorskou síť nebo přes OEM partnery. Jedná se o špičkovou IT technologii s garancí “Made in Germany”, která využívá nejnovější výrobní technologie a kvalitní průmyslové komponenty s dlouhou životností a je tedy určena pro nepřetržitý 24/7 provoz.

Produkty ACL jsou certifikované jako zdravotnický prostředek I. třídy a splňují veškeré normy nutné pro využití v lékařském prostředí a všech hygienicky náročných provozech bez omezení. Gatema Medical bude nabízet tyto produkty jako autorizovaný distributor a certifikovaný partner výrobce pro Českou a Slovenskou republiku. Svojí vysokou kvalitou a přidanou hodnotou jsou počítače a monitory ACL ve své kategorii tím nejlepším řešením na trhu s potenciálem vhodně doplnit stávající audiovizuální systém Apollon především v oblasti videomanagementu a současně i rozšířit spektrum uživatelů produktů dodávaných naší firmou. Kromě toho se zde rýsuje i možnost spolupracovat s ACL na některých specifických projektech na německém trhu.

 

     

 

 

 

Všechna volná pracovní místa

 • R&D technik

  Více

 • Technolog/ technoložka ve výrobě DPS

  Více

 • Operátor výroby DPS

  Více

 • KONZULTANT informačního systému pro výrobu, sklad, logistiku

  Více

 • Programátor (MS SQL, OOP DELPHI, C#) - Třebíč

  Více

 • Programátor (C/C++) pro Linux (místo výkonu práce Brno)

  Více

 • Programátor (C#) pro IS HELIOS Green - výrobní modul

  Více

 • Programátor (OOP DELPHI) na HELIOS Orange

  Více

 • Hledáme talenty na Divizi Informačních systémů

  Více

 • Obchodník IS HELIOS Orange

  Více

 • Programátor (C#) a vedoucí vývoje informačního systému HELIOS Green

  Více

 • Programátor/analytik (C#) pro IS HELIOS Green

  Více

Nahrát životopis

Další soubor
Osobní data z Vašeho životopisu zpracováváme za účelem výběrového řízení na konkrétní otevřenou pracovní pozici ve firmě Gatema a.s. Z právní podstaty "Oprávněný zájem" není potřeba Váš souhlas ke zpracování osobních dat. U neúspěšných kandidátů je životopis zlikvidován ihned po skončení výběrového řízení (skartace, výmaz), u úspěšných uchazečů je životopis uchován u personalisty v elektronické podobě po dobu nezbytně nutnou (6 měsíců). Po této době je životopis zlikvidován (skartace, výmaz). Vaše právo v oblasti nakládání s osobními daty uplatňujte na: info@gatema.cz nebo písemně na adrese sídla společnosti pomocí formuláře na www.gatema.cz/ke-stazeni.