novinky

04.04.2020

Gatema se mění na holding

Gatema změní od 1. května svoji strukturu. Nově se stane holdingem. Od přechodu na novou strukturu si slibuje další ekonomický růst a naplňování výzev v jednotlivých částech svého podnikání.  „Dosavadní forma společnosti už začínala být pro naše potřeby malá. Chceme být připraveni na další kroky, které půjdou evolučně i revolučně – a zároveň také lépe chránit náš majetek, motivovat klíčové manažery a oddělit trochu nesourodé obory podnikání. Máme ambice a potřebujeme pro ně vytvořit vhodné podmínky,“ říká Stanislav Sýkora, předseda představenstva.  Gatema a. s. zanikne k 30. dubnu 2020. Veškerá aktiva a pasiva přejdou na nové firmy.

Pro zákazníky ani zaměstnance se však nic zásadního nezmění

Zaměstnanci plynule přejdou na příslušnou dceřinou firmu za stejných podmínek jako dosud. Nezmění se ani majitelé Gatemy, ani zaměření jednotlivých divizí (či nově firem) nebo jejich vnitřní členění. Měnit se nebudou ani hodnoty, na nichž je Gatema dlouhodobě postavena, ať už jde o prvotřídní kvalitu, rychlost, invenci, čestnost, osobní přístup nebo týmovou práci. 

Které společnosti budou součástí holdingu Gatema od 1. května?

Ze současných divizí se stanou samostatné společnosti. Dosavadní Divize plošných spojů bude nově Gatema PCB a.s., Divize informačních systémů se změní v Gatema IT a.s. Současný Apollon, jenž se zabývá vývojem audiovizuálních systémů pro zdravotnictví, se změní na Gatema Medical s.r.o. Součástí nové struktury bude také společnost Gatema Real s.r.o., která bude mít na starosti provoz – kanceláře, auta, stroje či energie. Vlastní entitou zůstává spolek Gatemáček provozující firemní školku.

Gatema navíc bude podílníkem v dalších společnostech – Zebra PCB se sídlem v brněnských Medlánkách. Před nedávnem také oznámila akvizici společnosti Kubatronik-Leiterplatten GmbH, jež působí na německém trhu a dodává sofistikované vícevrstvé desky. V únoru se pak Gatema stala také jedním ze spoluzakladatelů společnosti HELIOS Partner.

Naše mise zůstává stále stejná: dělat dobré věci skvěle. Know wow.

 

Všechna volná pracovní místa

 • R&D technik

  více

 • Technolog/ technoložka ve výrobě DPS

  více

 • Operátor výroby DPS

  více

 • KONZULTANT informačního systému pro výrobu, sklad, logistiku

  více

 • Programátor (MS SQL, OOP DELPHI, C#) - Třebíč

  více

 • Programátor (C/C++) pro Linux (místo výkonu práce Brno)

  více

 • Programátor (C#) pro IS HELIOS Green - výrobní modul

  více

 • Programátor (OOP DELPHI) na HELIOS Orange

  více

 • Hledáme talenty na Divizi Informačních systémů

  více

 • Obchodník IS HELIOS Orange

  více

 • Programátor (C#) a vedoucí vývoje informačního systému HELIOS Green

  více

 • Programátor/analytik (C#) pro IS HELIOS Green

  více

 • Operátor CNC strojů

  více

 • Kontrolor kvality

  více

Nahrát životopis

Další soubor
Osobní data z Vašeho životopisu zpracováváme za účelem výběrového řízení na konkrétní otevřenou pracovní pozici ve firmě Gatema a.s. Z právní podstaty "Oprávněný zájem" není potřeba Váš souhlas ke zpracování osobních dat. U neúspěšných kandidátů je životopis zlikvidován ihned po skončení výběrového řízení (skartace, výmaz), u úspěšných uchazečů je životopis uchován u personalisty v elektronické podobě po dobu nezbytně nutnou (6 měsíců). Po této době je životopis zlikvidován (skartace, výmaz). Vaše právo v oblasti nakládání s osobními daty uplatňujte na: info@gatema.cz nebo písemně na adrese sídla společnosti pomocí formuláře na www.gatema.cz/ke-stazeni.